נדל"ן בלימסול

באופן כללי ועבור ישראלים במיוחד, השקעה בנדל"ן בלימסול קפריסין היא עסק משתלם. בעוד שקפריסין נמצאת במרחק של שעה טיסה בלבד מישראל, זו השקעת נדל”ן בחו”ל שמרגישה כמו בבית רק במחירים הרבה יותר אטרקטיביים ושיעורי מס יותר נמוכים. הנה המדריך המלא על נדלן בלימסול, המשיכו לקרוא.

אנשים רבים, כולל אלה שאין להם את כל המיומנויות הנדרשות, משקיעים בנדל"ן כדרך להרוויח כסף בימינו הגלובליים. בעידן של גלובליזציה, הרבה יותר אנשים פונים לעשיית עסקים מעבר לים כמו השקעות נדל"ן בחו"ל, לרבות נדל"ן בלימסול ובקפריסין באופן כללי. אבל רגע לפני שנצלול לעובי הקורה ונדבר על השקעות נדל"ן בלימסול, בואו נדבר על קפריסין באופן כללי, על נדלן בלימסול ועל הרקע של אזורים אלו.

קצת רקע על קפריסין

קפריסין היא המקום המושלם להשקעות נדל"ן, לרבות השקעות נדלן בלימסול. יש לה יוקר מחיה נמוך, אקלים פוליטי יציב ורמת אמון גבוהה של האזרחים בשיטת הממשל, מה שאומר שלא צפויות בקפריסין תהפוכות פוליטיות ושלטוניות בעתיד. לעולם אין לדעת בעולם המשוגע של היום, אבל קפריסין נחשבת סה"כ מדינה יציבה לאורך טווח.

הכלכלה הקפריסאית צומחת בקצב חיובי שנתי קבוע, כשם ששיעור האבטלה עומד על אחוזים בודדים בלבד (בערך 3% – 5% בשנים האחרונות). כמו כן, המדינה גם ראתה את התמ"ג שלה גדל במספר אחוזים בעשור האחרון, מה שממצב את קפריסין כמדינה מתפתחת ומגלמת בתוכה המון פוטנציאל עבור משקיעים זרים.

קצת רקע על לימסול בקפריסין

כאשר מדברים על נדלן בלימסול, יש לזכור כי לימסול היא אחת הערים הפופולריות ביותר בקפריסין ומהווה גם מוקד להשקעות נדל"ן. היא דורגה כעיר השנייה הכי טובה באירופה על ידי מגזיני נופש שונים בעולם, וגם נבחרה כאחת מעשר הערים המובילות לבקר בהן. בעוד שלימסול היא העיר השנייה בגודלה בקפריסין, היא למעשה העיר הכי גדולה מבחינה גאוגרפית בקפריסין.

אם מדברים על השקעות נדל"ן בלימסול, יש לציין כי השקעות נדל"ן יכולות להיות דרך מצוינת להרוויח כסף מהיר ואפילו די בטוח, באזור הזה של קפריסין. עם זאת, חשוב לעשות את המחקר הנכון לפני השקעה בקפריסין ובנכס או עסק כלשהו בחו”ל, במיוחד במדינה זרה שבה אתם לא בקיאים בבירוקרטיות, בשיטות המיסוי ועוד. בתוך כך, הדברים המרכזיים שאתם צריכים לדעת הם: באיזה סוג נכס הייתם משקיעים, כמה זמן אתם רוצים שההשקעה שלכם תימשך (כלומר, האם מדובר בהשקעה לטווח קצר או ארוך), מהם הסיכונים הכרוכים בהשקעות נדל"ן בחו"ל וכולי.

נתונים על הנדל"ן בקפריסין ובלימסול

אם אתם מתעניינים לגבי נדלן בלימסול, רצוי לדעת שגודל השוק שלכם מונה כ-1.3 – 1.5 מיליון אנשים, כאשר הערים המרכזיות בהן כדאי לחפש נכס להשקעה הינן לרנקה, ניקוסיה, פאפוס וכמובן לימסול. ומכיוון שחשוב לדבר על רווחיות, יש לדעת כי דמי שכירות חודשיים ממוצעים בלימסול יכולים לנוע בין 10 ל-30 אירו למטר רבוע.

במילים אחרות, השכירות לדירת 100 מ"ר צפויה לעמוד על כ-1,000 עד 3,000 אירו לחודש ומעלה. אם זה נשמע לכם טוב ביחס לישראל, חכו שתשמעו על שיטת המיסוי בקפריסין, המשיכו לקרוא בשורות הבאות על נדל"ן בלימסול ושיטת המיסוי.

שיטת המיסוי בלימסול קפריסין

כאשר מדובר על נדלן בלימסול, חשוב לדבר על שיעור מס הרכישה, שעומד על 3% במקרים בהם אתם רוכשים נכס ששוויו עד €85,430 (אירו). במקרים בהם תרכשו נכס ששוויו עולה על סכום של 170,860 אירו, תצטרכו לשלם מס רכישה של 5% משוויו של הנכס.

בכל מקרה בו תרכשו נכס בשווי הגבוה מ-€170,861, תצטרכו לשלם 8% מס רכישה מהשווי של הנכס. זאת, בעוד שגובה המס עבור משקיעים זרים על הכנסה משכ"ד בלימסול עומד על 20% בלבד. מבחינת התשואה הצפויה הממוצעת על נכס להשקעה בלימסול, צפו להנות מרווח ממוצע של כ-6% – 10% בשנה.

האזורים הכי מומלצים בקפריסין לרכישת נכס

רכישת נכס ב- PAPHOS קפריסין

לאחר שדיברנו על נדל"ן בלימסול, בואו נדבר על פאפוס. בפאפוס יש מגוון רחב של אטרקציות לתיירים ולמקומיים כאחד. בין אם אתם מחפשים חוף, קניות או אפילו חיי לילה מאוד תוססים, תוכלו למצוא את כל זה בפאפוס.

אבל יחד עם זאת שפאפוס מאוד תיירותית, פאפוס הוא לא רק יעד תיירותי פופולרי בקפריסין, אלא זה גם המקום המושלם לקנות נכס להשקעה. בגלל יוקר המחיה הנמוך בפאפוס, זהו אחד המקומות הזולים ביותר באירופה למגורים וכן האטרקטיביים ביותר להשקעת נדל"ן.

רכישת דירה ב- LARNACA קפריסין

אם אתם תוהים לגבי נדלן בלימסול בקפריסין, אתם כנראה נמשכים להשקעות נדל"ן בקפריסין בגלל הקרבה הרבה בין ישראל לאי הזה. אז אם אתם מחפשים נוחיות, כדאי שתדעו כי נמל התעופה הבינלאומי של לרנקה הוא אחד משדות התעופה העמוסים ביותר בעולם והוא ממוקם בעיר לרנקה, קפריסין.

לרנקה היא מקום אידיאלי להשקעה בנדל"ן, ולא רק בגלל שבעיר יש שילוב טוב של אזורים עירוניים וכפריים והיא קרובה לקו חוף הים. מעבר לכך, באזור ש אקלים נוח, חופים מאוד תיירותיים ויוקר מחיה נמוך. כמו כן, יש גם שפע של הזדמנויות למשקיעים זרים באזור בשל מיקומו האסטרטגי בין אירופה, אסיה ואפריקה.

רכישת נדלן בלימסול

בתוך מנעד האופציות שלכם להשקעת נדל"ן בקפריסין, תוכלו למצוא את העיר לימסול, שהיא המקום הטוב ביותר להשקעה בנדל"ן בגלל המיסים הנמוכים שלה, מזג האוויר הטוב והמחירים הנוחים באופן כללי.

המדינה חווה פריחה בשנים האחרונות וצפויה להמשיך לצמוח גם בשנים הקרובות, כאשר העיר דורגה ע"י מגזיני נופש רבים בעולם כאחד מעשר המקומות הנחשקים ביותר לחיות בהם באירופה. במרחק שעה וקצת מישראל, זו כנראה השקעת הנדל"ן הנבונה והנוחה ביותר שתעשו בשנים הקרובות.

לייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים
זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.
איטויל
התקשרו עכשיו