חווה למכירה בקפריסין

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

חווה למכירה בקפריסיןקפריסין הפכה לאחד היעדים המבוקשים ביותר בקרב ישראלים עבור השקעות נדל"ן. השקעות נדל"ן הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד, שכן רבים מבקשים מקור הכנסה קבוע. בעקבות הביקוש הגבוה, יש בקפריסין תנופת בניה חדשה ופרויקטים חדשים רבים נבנים בכל שנה. למה כדאי להשקיע בנדל"ן בקפריסין? מה היתרונות של השקעה בקפריסין? איפה כדאי להשקיע בקפריסין? על השאלות הללו ועוד נענה במאמר הבא. 

 

חווה למכירה בקפריסין- קצת על קפריסין

קפריסין היא מדינה קטנה יחסית הנמצאת במרחק טיסה של 40 דקות בלבד מישראל. קפריסין הוכרזה כמדינה עצמאית בשנת 1960 בלבד והיא מונה כמיליון וחצי תושבים. בכל שנה מגיעים מיליוני תיירים לקפריסין והיא נחשבת למדינה תיירותית מאוד. התיירות בקפריסין היא אחד האלמנטים הדומיננטיים בכלכלת המדינה. 

קפריסין דומה מאוד ליוון. השפה המדוברת בה היא יוונית וכך גם לגבי התרבות והמנטליות שלה. גם האוכל בקפריסין הוא אוכל יווני. אפשרויות התיירות בקפריסין גם הן מזכירות את יוון. ניתן להנות בקפריסין מחופשות קיציות מפנקות, מחופים מהממים, נופים מרהיבים, אזורים הרריים וערים יפות. 

חווה למכירה בקפריסין- יתרונות של קפריסין

  • מחירים- מחירי הנדל"ן בקפריסין נחשבים למחירים נמוכים ואטרקטיביים במיוחד. טווח המחירים הממוצעים בקפריסין הוא פחות מ-100,000 יורו עבור דירות 3-4 חדרים.
  • כלכלה יציבה- הכלכלה בקפריסין נחשבת לכלכלה יציבה ואיתנה יחסית. מדובר במדינה שלא חוותה כמעט משברים כלכליים ואחוז האבטלה בה הוא נמוך מאוד. כתוצאה מכך המשקיעים נהנים מעליית ערכי הנכסים בהם השקיעו. 
  • תשואה- בעקבות הביקוש הרב להשקעה בקפריסין, התשואה השנתית גבוהה מאוד. שיעורי התשואה השנתית בקפריסין יכולים להגיע ל-10% ויותר (מספר דו ספרתי). בישראל התשואה השנתית תהיה פחות מ-6%. 
  • מיסים נמוכים- המיסוי בקפריסין הוא מיסוי ידידותי, במיוחד עבור ישראלים. המיסוי על הכנסות הון וחברות בקפריסין נחשב לאחד הנמוכים בעולם. במעמד הרכישה, על הרוכש לשלם מס בולים בסך של פחות מחצי אחוז. כמו כן, על הנכס עצמו קיים מס שנתי שנמוך גם הוא מחצי אחוז. בנוסף יש לשלם מס רכישה שמחושב לפי מחיר הנכס ומגיע לפחות מ-10% בתקרה הגבוהה ביותר שלו. 
  • אמנת מס- בין קפריסין לישראל נחתמה אמנת מס. אמנת המס למעשה מונעת תשלום מס כפול על ההכנסות של אדם. כלומר, במידה שאתם בעלי שתי אזרחויות או מתנהלים בשתי מדינות- ישראל וקפריסין- לא תאלצו לשלם מס על הרווחים שלכם בשתי המדינות. בזכות אמנת המס תוכלו לשלם מס על הרווחים שלכם רק בקפריסין ולא תאלצו לשלם על הרווחים בישראל. 
  • תיירות-קפריסין מושכת המוני תיירים אליה בכל שנה. התיירים ממנפים את הכלכלה המקומית. כמו כן, בתיירות בקפריסין יש ביקוש גדול מאוד לדירות Airbnb. כתוצאה מכך, המשקיעים ביוון יכולים להפוך את הנכס שלהם לדירת Airbnb באזור מבוקש מבחינה תיירותית ולהרוויח שכירות קבועה.
  • קרבה לישראל- קפריסין נמצאת במרחק טיסה של 40 דקות בלבד מישראל. 40 דקות הם המרחק של הנסיעה מתל אביב לנתניה או מתל אביב לאשקלון, זמן קצר במיוחד. כתוצאה מכך היא הפכה להיות יעד מבוקש מאוד בקרב משקיעים ישראלים. הסיבה לכך היא שהטיסות הקצרות מאפשרות למשקיעים הישראלים לטוס לקפריסין בקלות מתי שהם צריכים- להראות את הדירה לשוכרים פוטנציאליים או לרוכשים פוטנציאליים, לדאוג לתחזוקה שלה, לבדוק את מצב הנכס וכל סיבה אחרת. כמו כן, בזכות הקרבה לישראל, יש זמינות טיסות גבוהה מאוד ומחירים הטיסות זולים ונוחים לרבים. כתוצאה מכך, ישראלים רבים בוחרים להשקיע בנדל"ן בקפריסין. 

 

חווה למכירה בקפריסין- איפה?

השקעה בנדל"ן בקפריסין היא משתלמת, אך לשם כך צריך לבחור איפה להשקיע. על מנת לבחור חווה למכירה בקפריסין יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים. 

קודם כל יש לקחת בחשבון את הביקוש וההיצע של האזור בו אתם מעוניינים להשקיע. מומלץ לבחור באזורים בהם הביקוש גבוה וההיצע נמוך. אלה יכולים להיות אזורים לדוגמא. כך תוכלו להיות בטוחים שלדירה בה תשקיעו יהיה ביקוש ותוכלו להשכיר אותה בקלות או להפוך אותה לדירת Airbnb בקרב המטיילים באזור. 

הדבר השני שיש לקחת בחשבון על מנת לבחור חווה למכירה בקפריסין הוא מה שכר הדירה המקובל באזור בו אתם מעוניינים להשקיע. כאשר תבינו את טווח מחירי השכירות באזור תוכלו לחישוב את ההכנסה הצפויה לכם ואת אחוז התשואה השנתית הצפויה לכם מההשקעה. 

 

חווה למכירה בקפריסין- מטרת הנכס

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא מטרת הנכס. נסו להגדיר מה המטרה של ההשקעה ומה המגבלות שלכם כמשקיעים. לדוגמא, אם אתם משכירים נכס שישמש לתיירות (דירת Airbnb) או למגורים (להשכיר את הדירה לשוכרים קבועים). כמו כן, בקפריסין יש תנופת בניה חדשה וכתוצאה מכך ניתן למצוא דירות רבות להשקעה במגוון מיקומים מבוקשים, בערים גדולות ובאיים הקטנים. לכם חשבו האם אתם מעוניינים להשקיע בפרויקט מגורים חדש – שמצד אחד יכול לעלות הרבה ומצד שני בתקופת הבנייה לא יושכר. 

ההמלצה שלנו היא להגיע לנכס ולראות אותו בעיניים. אל תסתפקו בתמונות או בסרטונים על מנת שתוכלו לדעת בוודאות מה אתם מקבלים.

חווה למכירה בקפריסין- מגמות שוק הנדל"ן

כאשר אתם רוצים להשקיע בנדל"ן בקפריסין חשוב להכיר את מגמות השוק באותו מקום. מגמות בשוק הנדל"ן והדיור בקפריסין בעשור האחרון הולכות וצומחות באופן משמעותי. יותר ויותר משקיעים בוחרים בקפריסין על פני מדינות אחרות. יש לכך סיבות רבות כמו המחירים הנוחים, התשואה השנתית הגבוהה והתרחבות שוק הנדל"ן בקפריסין. 

בשנת 2008 קפריסין הפכה לחברה רשמית באיחוד האירופי ואימצה את מטבע האירו. בשנת 2013, השוק הבנקאי בקפריסין חווה משבר משמעותי. הנדל"ן בקפריסין היה מבוקש במשך שנים רבות בקרב אזרחים בריטים רבים וההשקעות שלהם הפכו את הנדל"ן בקפריסין ליציב, גם לצד המשבר הכלכלי העמוק. בעשור האחרון, שוק הנדל"ן בקפריסין צומח ובכל שנה נבנים פרויקטים חדשים של נדל"ן למכירה. כיום, גם ישראלים רבים החלו להשקיע בנדל"ן בקפריסין, מה שנתן תנופה נוספת לנדל"ן במדינה. 

 

חווה למכירה בקפריסין- למה בכלל להשקיע בנדל"ן?

נדל"ן הוא אחת מהשיטות הטובות ביותר להכנסה קבועה ויציבה. בעבר, אנשים היו עובדים במקום אחד רוב החיים וכך יכלו להסתמך על המשכורת, התנאים והפנסיה ככאלה שיספקו אותם וידאגו להם לאורך זמן. אך כיום המצב שונה, מאחר שרבים לא שומרים על אותו מקום עבודה לזמן רב. כמו כן, רבים לא סומכים על ביטוח לאומי לזמנים קשים וכך גם לא על הפנסיה. לכן, הנדל"ן החל לתפוס יותר ויותר מקום בקרב אנשים שמחפשים מקור הכנסה קבוע. 

דבר נוסף שגרם להשקעות נדל"ן הוא האינפלציה. כספי החסכונות מאבדים מערכם כתוצאה מהאינפלציה ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא להשקיע את הכסף. יש אפשרויות רבות להשקעות כספיות כמו בורסה, הדסטארטים, פרויקטים חברתיים שונים ועוד. כמובן אחת מאפשרויות ההשקעה היא השקעה בנדל"ן. השקעה בנדל"ן היא אחת מההשקעות הבטוחות ביותר שכן היא מאפשרת לכם לקבל שכירות קבועה כל חודש. כך גם תוכלו להנות מעליית ערך הנכס במקרה שתרצו למכור אותו. כמו כן, השקעה בנדל"ן מאפשרת לכם להנות מהנכס לצרכים אישיים. במהלך חופשה תוכלו ללון בנכס שלכם ולהנות מחופשה בה תשלמו רק על טיסות ובזבוזים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב צרו איתנו קשר כבר היום

המרכז לנדל"ן בקפריסין

כאן תמצאו מיטב אפיקי ההשקעה בתחום הנדל"ן, פרויקטים ונכסים מסוגים שונים באזורי הביקוש המובילים בכל רחבי קפריסין. תוכלו לעיין במגוון רחב של נתונים, מדריכים ומאמרים חדשותיים למשקיעים ולרוכשים. המידע מתעדכן באופן שוטף, מוצג בשקיפות מלאה ובצורה נוחה ויסייע לכם לאתר את הנכס המתאים ביותר עבורכם.

תוכן עניינים
התקשרו עכשיו