נדל"ן בלרנקה

לרנקה נדלןאמנם כלכלת לרנקה מתבססת ברובה על תיירות ומסחר כמו ייבוא וייצוא, אבל לרנקה נדלן הוא תחום נפוץ במיוחד שמושך לא רק משקיעים מכל העולם אלא גם יזמי נדל"ן מישראל. אם אתם מחפשים מידע לגבי נדל"ן בלרנקה, הגעתם למדריך מקיף הכולל את כל הנתונים שתצטרכו כאשר תשקלו השקעות נדל"I בלרנקה, קפריסין.

אמנם בעבר קפריסין חוותה משבר כלכלי בעקבות הנפילה הכלכלית וחדלות הפירעון של יוון (הבנקים בקפריסין פשטו רגל עקב השקעות ביוון שהתבררו כושלות לאחר חדלות פירעונה), אבל כיום התמונה היא אחרת. אם חיפשתם מידע לגבי לרנקה נדלן, דעו כי נדל"ן לרנקה רווחי מתמיד ועדיין נמצא בצמיחה ושגשוג תמידיים. אבל לפני שנצלול בנתונים הכלכליים ונתוני הנדל"ן של קפריסין ולרנקה, בואו נדבר על האזור עצמו.

מה כל כך מיוחד בלרנקה?

רגע לפני שנדסקס לגבי לרנקה נדלן, בואו נדבר עליה ונכירה לעומק יותר. לא פעם ועל ידי תיירים לא מעטים, לרנקה כונתה "ונציה של המזרח". לעיר נמל מרכזי, שדה תעופה וכן מבנים רבים אשר מתוארכים לתקופת הוונציאנית. בתוך כך, העיר הזאת ידועה במגוון התרבותי שלה ובארכיטקטורה הייחודית שנמצאת בכל פינה ופינה, כולל טירת לרנקה, קתדרלת לרנקה ומגדלים ארכיטקטוניים שחובה לחוות במו עיניכם.

כמו כן, העיר היא גם ביתם של מספר מוזיאונים, כולל המוזיאון העירוני של לרנקה, שבו נמצאים ממצאים ארכיאולוגיים מכל קפריסין ומתקופות שונות שלה על פני ההיסטוריה. לרנקה הוכתרה לאחת הערים הכי ראויות למגורים באירופה על ידי מגזין Monocle , שנחשב למגזין נודע בכל העולם. עם השירותים הציבוריים, מתקני הנופש, האטרקציות והאזורים היפהפיים שלה כגון חופים, פארקים, מתקני ספורט, מרכזי קניות ומסעדות, היא היעד המושלם לא רק לנופש אלא גם להשקעות נדל"ן.

מה נוכל למצוא באזור של לרנקה?

במרחק די קצרצר מלרנקה, תוכלו למצוא את לימסול וכן את פאפוס, שגם הם נחשבים יעדים מעולים עבור השקעות נדל"ן בחו"ל. לידיעה כללית, כדאי לציין כי פאפוס מציעה מגוון אפשרויות דיור באזור שלה. יש בה שילוב של בתים פרטיים, דירות נופש או דירות מגורים רגילות, וילות ובתי נופש שנמצאים על קו החוף של הים התיכון. האזור נחשב גם בטוח ובעל אחוזי פשיעה מאוד נמוכים, מה שהופך אותו ליעד מצוין להשקעה בנדל"ן.

לימסול מציעה אפשרויות דומות כמו פאפוס, אבל עם יותר מתחמי דירות ובנייני מגורים מאשר בתים פרטיים ובתי קרקע. בנוסף לכך, לימסול נחשבת לאחת הערים הבטוחות בקפריסין בשל מיקומה הגיאוגרפי על האי. בסופו של יום, פאפוס ולימסול הם שני יעדים פופולריים להשקעה בנדל"ן בקפריסין. האזורים האלו מציעים שילוב נהדר של יופי טבעי, מגוון תרבותי ואפשרות להחזרות של השקעות נדל"ן לטווח ארוך. אם חיפשתם מידע לגבי לרנקה נדלן למטרת השקעה, כדאי לבדוק גם את האזורים האלו.

נתונים כלכליים על לרנקה קפריסין

אמנם בלרנקה האוכלוסייה מונה רק עשרות אלפי תושבים, אבל גודל השוק כולו בקפריסין מונה כ-1.3 מיליון בני אדם. בתוך כך, אם אתם מחפשים אחרי נדל"ן בקפריסין, הערים המרכזיות שבהן יהיה כדאי למקד את החיפושים שלכם יהיו בדרך כלל ערים כמו לרנקה, לימסול, פאפוס וניקוסיה. עוד חשוב לדעת, שיעור מס הרכישה של נכס בלרנקה משתנה לפי סוג הנכס שתרכשו, בהתאם למיקום שלו ובהתאם למחיר העסקה הסופית.

אם תרכשו נכס שאינו יקר מהסכום של 85,430 אירו, תוכלו להנות משיעור מס רכישה נמוך במיוחד העומד על 3% בלבד. אם תרכשו נכס בלרנקה שמחירו יעמוד על הסכום שבין 85,430 אירו לבין 170,860 אירו, מס הרכישה שלכם יעמוד על 5%. אם לבסוף תחליטו לרכוש נכס בשווי הגבוה מ-€170,861, מס הרכישה יהיה 8% בלבד. מה עוד לגבי לרנקה נדלן והשקעות בקפריסין? המשיכו לקרוא.

נתוני נדל"ן בלרנקה קפריסין

אם אתם מעוניינים לקבל מידע על נדל"ן בלרנקה, כדאי לדעת כי גובה המס אשר נדרש ממשקיעים זרים על הכנסה משכ"ד בקפריסין עומד על 20%. כמו כן, אתם יכולים לצפות ל-6^ – 11.5% תשואה ממוצעת על דירה להשקעה בלרנקה.

עם עליית מחירים בשיעור ממוצע של כ-3.2% בשנה האחרונה, מגמת מחירי הנדל"ן בלרנקה מצביעים על עלייה חיובית ומתמדת. לבסוף, בעוד שהמחירים הממוצעים למ"ר של דירה בלרנקה יכולים לנוע בין 1,350 אירו ל-2,100 אירו למטר רבוע, כדאי לקחת בחשבון את היעד הזה בתור אופציה להשקעת נדל"ן. ובכדי למצוא את הנכס המתאים ביותר, כמובן שיהיה חשוב לקבל ייעוץ מאת יועץ השקעות בחו"ל שמכיר מקרוב את הנושא של לרנקה נדלן.

כל הסיבות לקבל ייעוץ השקעות נדל"ן בלרנקה

שוק ההשקעות בנדל"ן פורח בקפריסין ולרנקה, וכך כבר זמן מה. אפילו בתקופת הקורונה, כאשר ענף התיירות בעולם לצערנו ממש גסס ולרנקה הייתה נראית כמו עיירת רפאים, אנשים עדיין השקיעו בנדל"ן בידיעה שהקורונה תחלוף מהעולם בשלב מסוים, או שלפחות נסתגל עליה ונשוב לתייר ולטייל.

האם כל הזדמנויות הנדל"ן כבר נתפסו בעיר כה קטנה כמו לרנקה? ובכן, גם בעידן הפוסט קורונה של היום, עדיין נשארו הזדמנויות להשקעה בנדל"ן בחו"ל וזה יכול להיות מיזם משתלם. אך יחד עם זאת, המיזם מצריך תכנון קפדני כדי להימנע מסיכונים. ולכן הכרחי שתקבלו את הייעוץ הנכון ממומחים שמכירים את היתרונות והחסרונות של שוק הנדל"ן בלרנקה לפני שאתם משקיעים את כספכם.

מעבר לכך, השקעת נדל"ן בלרנקה מחייבת אתכם להבין לעומק את הבירוקרטיות הנלוות לתהליך רכישת הנכס, הניהול שלו, התחזוקה שלו, וכן להבין לעומק את שיטת המיסוי בקפריסין. וכאן נכנס לתמונה יועץ השקעות נדל"ן בחו"ל, הוא יוכל לסייע לכם בכל התהליכים האלו ועוד.

נדלן בלרנקהחושבים להתחיל להשקיע את החסכונות שלכם בענף הנדל"ן? לרנקה שבקפריסין היא התשובה הטובה ביותר עבורכם. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר לפני שתתחילו להשקיע את מיטב החסכונות שלכם בענף הנדל"ן, לרבות מצב שוק הדיור בישראל, הסיבות המרכזיות בגינן משקיעים ישראלים רבים בוחרים לוותר על השקעה בגבולות הארץ לטובת השקעות מעבר לים, היתרונות הגדולים שקפריסין מציעה למשקיעים בה ועוד. חשוב להדגיש כי בשנים האחרונות משקיעים רבים בוחרים להשקיע מעבר לגבולות המדינה בה הם גרים. כיום יש אנשי מקצוע רבים שמסייעים למשקיעים רבים, מוצאים להם שוכרים ופותרים כל בעיה שמתעוררת בדירה. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות שיש לנדל"ן בלרנקה להציע לכם, כדאי שתמשיכו לקרוא את הפסקאות הבאות.

משקיעים ישראלים רבים בוחרים לברוח מהשוק המקומי לטובת השקעה מעבר לים – מדוע?

תחילה חשוב שתכירו את מצב שוק הדיור בישראל. מחירי הדיור בישראל נמצאים בעיצומה של מגמת עלייה ארוכת שנים. בעשור האחרון מחירי הדיור זינקו בעשרות אחוזים, ובאזורים מסויימים הכפילו ואף שילשו את עצמם. רק בשנה שעברה המחירים טסו בלא פחות מ 15% בשנה בודדת. הנתונים הללו גורמים למשקיעים רבים לוותר על השקעה בשוק שמיצה עליות רבות, לטובת שוק שרק עכשיו מתחיל את מגמת העלייה שלו. מעבר לכך, הממשלות השונות מנסות להרחיק את המשקיעים מהשוק המקומי במטרה לבלום את עליות המחירים. הדרכים הטובות ביותר להרחיק את המשקיעים הן להעלות את מס הרכישה מ 5% ל 8% ולבטל את האפשרות למשכן נכס קיים לטובת קבלת 50% מערכו לרכישת נכס נוסף. אם לא די בכך, המחירים הגבוהים בישראל שוחקים את אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים. אחוזי התשואה מהשכרת נכסים בישראל נעים בין 2.2% ל 4.7% בלבד.

לרנקה ממוקמת כ 50 דקות טיסה בלבד משמי ישראל – כל מה שחשוב שתכירו על לרנקה!

אז למה דווקא לרנקה? לפני שנגע בכל היתרונות הגדולים שהיא מציעה לכל המשקיעים בה, חשוב שתכירו מספר נקודות חשובות אודות קפריסין. לרנקה ממוקמת באזור החוף הדרומי של קפריסין, במרחק של כ 50 דקות טיסה בלבד מישראל. העיר מונה כ 85,000 תושבים מקומיים ובשטחה פועלים נמל התעופה המרכזי של קפריסין ונמל הים השני בגודלו במדינה כולה. הנמלים הללו מסייעים לעיר בפיתוח תחומי המסחר והתיירות. מידי שנה מגיעים ללרנקה לא פחות מ 4,000,000 תיירים. כמות התיירים המגיעים לאי עולה מידי שנה, מה שתורם רבות לפיתוח משמעותי של כל שוק הנדל"ן באזור. מעבר לכך, קפריסין בכלל ולרנקה בפרט נהנות מבסיס כלכלי איתן המוכיח את עצמו בהתמודדות עם משברים מורכבים. הכלכלה היציבה מאפשרת למשקיעים להשקיע את מיטב חסכונותיהם בקפריסין ולהיות סמוכים ובטוחים שהממשל יעשה כל שביכולתו על מנת למנוע פגיעה בכספי המשקיעים. נשמע מעניין? ריכזנו עבורכם את כל היתרונות של השקעה בלרנקה.

קראו עוד: דירות למכירה בלרנקה

היתרונות הגדולים שהמשקיעים בלרנקה רואים לנגד עיניהם:

  • לרנקה ממוקמת במרחק טיסה של כ 50 דקות בלבד משמי ישראל

חוששים להשקיע רחוק מישראל? לרנקה היא התשובה עבורכם. תוך כ 50 דקות בלבד תוכלו לנחות בסמוך לדירת ההשקעה שלכם. אנשים רבים בוחרים להשקיע בשוק המקומי בו הם גרים רק בגין החשש לבזבז לא מעט זמן יקר וכסף עבור טיסות לאזור ההשקעה. אך כשמדובר בלרנקה, תוכלו להגיע אליה מהר יותר משתוכלו להגיע לערים בקצוות המדינה. לכן, משקיעים ישראלים רבים בוחרים להשקיע דווקא בלרנקה השכנה של ישראל.

  • לרנקה כוללת נמל תעופה ונמל ים מרכזיים

כפי שציינו מעלה, לרנקה כוללת את נמל התעופה המרכזי של קפריסין ואת נמל הים השני בגודלו. הנמלים הללו מבטיחים לעיר תיירות עניפה ולא מעט מסחר. משקיעים רבים מבינים כי בעזרת הנמלים הללו לרנקה מבססת את יציבותה הכלכלית ומבטיחה שהיא תדע להתמודד עם כל משבר. הנמלים הללו מכניסים לקופת לרנקה לא מעט כסף מידי שנה, מה שמאפשר לממשל המקומי להתמודד נכון עם משברים כלכליים, להבטיח שמירה על שוק הדיור המקומי ולבצע מגוון רחב של פעולות שיקום ושיפור שיזניקו את מחירי הדיור ברחבי העיר.

  • לרנקה מארחת בשטחה כ 4,000,000 תיירים בכל שנה 

האקלים הנוח בכל עונות השנה, נמל התעופה הגדול והחופים המרשימים מושכים לא פחות מ 4,000,000 תיירים בכל שנה. חשוב להדגיש כי בכל שנה מספר התיירים המגיעים לשטחה של לרנקה עולה. מדוע זה נחשב ליתרון? מכמה סיבות מרכזיות. תחילה חשוב להבין כי גם אם התיירים מגיעים למספר ימים בודדים, הם עדיין זקוקים לקורת גג לישון תחתיה. במילים אחרות, הם מעלים את הביקוש לדיור, מה שתורם לעליית מחירי הדיור והשכירות בהתאמה. מעבר לכך, המשקיעים שרכשו דירות באזור יכולים להשכיר אותן לתיירים וליהנות מאחוזי תשואה גבוהים במיוחד. אחוזי התשואה המתקבלים מהשכרת נכסים לתיירים בלרנקה נעים בין 7% ל 11% בכל שנה.

  • שוק הנדל"ן המקומי פורח וצפוי להמשיך לפרוח גם בשנים הבאות

שוק הנדל"ן בלרנקה נמצא במגמת עלייה ברורה ויציבה. בשנה החולפת אושרו שיפורים רבים בענף הנדל"ן המקומי, לרבות בנייה של כ 6,000 יחידות דיור נוספות. מעבר לכך, עליית הביקוש התמידית מובילה את השוק לעליות מחירים, ולא נראה שמדובר בנתון שצפוי להשתנות בקרוב.

  • מחירי הדיור נמוכים – כ 200,000 יורו לדירה מוכנה ומאובזרת

מחירי הדיור בלרנקה עדיין נמוכים. נכון לכתיבת שורות אלה ניתן למצוא נכסים בכ 200,000 יורו בלבד. נכסים אלה ממוקמים בפריים לוקיישן וכוללים את כל האבזור הנדרש בכדי להשכיר אותם באופן מיידי. מחירי הגיור הנמוכים כוללים מספר יתרונות מרכזיים. ראשית, מחירי הדיור מגלמים את פוטנציאל ההשבחה הגדול. שנית, מחירי הדיור הנמוכים מאפשרים גם למשקיעים קטנים לרכוש נכסים איכותיים בפריים לוקיישן. בישראל המשקיעים הקטנים נאלצים להתפשר על נכסים קטנים וישנים הממוקמים באזורי פריפריה.

  • אחוזי תשואה גבוהים – בין 5% ל 7% בכל שנה

יתרון נוסף ומשמעותי הקשור באופן ישיר למחירי הדיור בלרנקה הוא אחוזי התשואה הגבוהים מהשכרת נכסים. אנשים רבים לא מכירים את הקשר בין מחירי הדיור לבין אחוזי התשואה, ולכן חשוב לגעת בנושא. ככל שמחירי הדיור גבוהים יותר, כך אחוזי התשואה שיתקבלו מהשכרת הנכסים יהיו נמוכים יותר. וכן להיפך, ככל שמחירי הדיור נמוכים יותר, כך אחוזי התשואה שיתקבלו מהשכרת הנכסים יהיו גבוהים יותר. ניתן לבחון זאת בהשוואה של אחוזי התשואה בישראל (מחירי דיור גבוהים), לעומת אחוזי התשואה בלרנקה (מחירי דיור נמוכים). בישראל אחוזי התשואה נעים בין 2.2% ל 3.4% באזורי המרכז וכן בין 3.5% ל 4.7% באזורי פריפריה. לעומת זאת, בלרנקה המשקיעים נהנים מאחוזי תשואה גבוהים הרבה יותר – בין 5% ל 7% בכל שנה. בחירה נכונה בלרנקה תאפשר לכם ליהנות מנכסים אטרקטיביים שמניבים אחוזי תשואה גבוהים במחירים נמוכים במיוחד.

דירות למכירה בלרנקהמחפשים דירות למכירה בלרנקה? לרנקה היא עיר בקפריסין הידועה ביופייה הטבעי ובמשמעותה ההיסטורית העמוקה שלה. זוהי גם אחת הערים הגדולות בקפריסין, בעוד שתוכלו למצוא בה הכול, החל ממסעדות פנטסטיות, חיי לילה תוססים, מתחמי נופש וכמובן חופים מדהימים שמשתרעים על פני 25 ק"מ.

אם אתם מחפשים דירה למכירה בלרנקה, כדאי לדעת שלרנקה היא יעד פופולרי למשקיעי נכסים ובעלי בתים המעוניינים לרכוש נכס בלרנקה, והיא הייתה כזאת עוד מלפני 6,000 שנים. עוד מימי קדם, לרנקה היוותה מרכז עסקי, תרבותי ותיירותי בעקבות נופיה הייחודיים. כיום, בלרנקה נמצא שדה התעופה הראשי של קפריסין וכן נמל גדול אשר נחשב השני בחשיבותו במדינה. במקביל, הכלכלה של לרנקה מתבססת בעיקרה על תיירות ומסחר. אם כך, לפני שנדבר על דירות למכירה בלרנקה, בואו נדבר קצת על העיר עצמה ועל כל מה שמיוחד בה.

מה מיוחד בלרנקה ומה מושך אליה אלפי תיירים בכל שנה?

רגע לפני שמדברים על דירות למכירה בלרנקה, חשוב להכיר את ההיסטוריה של האזור. לרנקה הוזכרה לראשונה בשנת 1878 לפני הספירה כחלק מהאימפריה של מצרים העתיקה. מאוחר יותר היא נכבשה על ידי אשורים לפני שנכבשה על ידי אלכסנדר מוקדון בשנת 333 לפני הספירה. בשנת 43 לספירה, לרנקה נכבשה על ידי רומא כחלק ובהמשך הפכה לחלק מקפריסין.  כיום, לרנקה היא עיר קטנה בחוף הדרומי של קפריסין. האזור ביתו של אחד החופים המפורסמים בעולם ויש בו הרבה אטרקציות תיירותיות. העיר מושכת תיירים מכל העולם בשל יופייה הטבעי, האקלים החם, החופים היפים וציוני הדרך ההיסטוריים הפזורים ברחבי האזור.

לרנקה היא עיר הממוקמת בקרבה לעיר ניקוסיה, שהיא עיר הבירה של קפריסין והיא יעד פופולרי לתיירים. יש בעיר היסטוריה עשירה ועתיקה מאוד, תרבות וארכיטקטורה ייחודיים שמבליטים את העיר מערים אחרות. בשל הקרבה בין ניקוסיה לבין לרנקה (45 דקות נסיעה ברכב), לרנקה הופכת למוקד עלייה לרגל עבור תיירים מרחבי העולם בכל שנה.

לרנקה כאחת הערים המקסימות בים התיכון ובאירופה

לרנקה תוארה כאחת הערים היפות והמקסימות באירופה. האזור ידוע באקלים הים תיכוני שלו, מה שהופך אותו למקום אידיאלי ליהנות מפעילויות כמו רכיבה על אופניים, טיולים רגליים ושחייה בים, אטרקציות חוף למיניהן, טיולי ג'יפים ועוד סוגי פעילויות שמושכות תיירים במספריהם הגדולים בכל שנה.

ללרנקה היסטוריה עשירה עם הרבה מקומות מעניינים לבקר בהם כמו למשל מפרץ לרנקה. זהו מפרץ אשר נוצר על ידי נהר אקאמאס העתיק שזורם לים התיכון. מהמפרץ נשקף נוף מרהיב של קו החוף, עם איים קטנים רבים המנקדים את האופק. לפיכך, אם שקלתם לחפש אחרי דירות למכירה בלרנקה, יש לכם אזורים יפהפיים לבחור ביניהם.

קראו עוד: קניית דירה בקפריסין

השקעת נדל"ן ורכישת נכס: מדוע לרנקה כה מומלצת?

לרנה הוא אזור מומלץ להשקעה ורכישת נדל"ן המציע דרך להשקעה בשוק הנדל"ן בחו"ל, אבל כזה שמרגיש ממש קרוב לבית (בתור ישראלים). אם חיפשתם דירות למכירה בלרנקה וניהול נכס מחו"ל נשמע ומרגיש לכם מאיים, קפריסין במרחק טיסה קצר מאוד, מה שאומר שאתם תמיד יכולים להחליט שאתם בעצמכם מתחזקים את הנכס בשוטף. אם מורכב לכם מדי, כמובן שתוכלו גם לשכור את השירות של חברה פרטית אשר מנהלת נכסים עבור ישראלים בחו"ל.

לרנקה היא עיר יפהפייה, כשהעיר העתיקה שלה הוכרזה על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. היא ידועה בחופים ובחיי הלילה שלה, המושכים אלפי תיירים מדי שנה. בעיר העתיקה יש רחובות צרים ובתים שנבנו זה על גבי זה. יש גם הרבה מסעדות ובתי קפה שמגישים אוכל קפריסאי מסורתי, מה שמושך אליה משקיעי נדל"ן מכל העולם אשר מבינים את הפוטנציאל שעדיין גלום בעיר הזאת. המלונות של לרנקה מלאים עד אפס מקום בחודשי הקיץ עם תיירים מכל רחבי אירופה וצפון אמריקה המבקרים בעיר, כדי ליהנות ממזג האוויר החם שלה, החופים, חיי הלילה, ההיסטוריה והתרבות המגוונת כל כך.

האזורים הכי מומלצים בלרנקה עבור רכישת נכס

לרנקה הוא אחד האזורים הפופולריים והמומלצים ביותר להשקעה בנכסים בקפריסין. תושבי לרנקה מאוד ידידותיים ומסבירי פנים, מה שהופך אותה למקום נהדר לחיות בו. ואם אתם מחפשים דירות למכירה בלרנקה, חשוב להכיר את האזורים והשכונות המומלצות ביותר, שהם אלו הקרובים למפרץ לרנקה, וכן אלו עם בתי ספר ותשתיות טובות. זאת ועוד, כדאי לדעת כי לרנקה התפתחה במהירות במהלך השנים האחרונות. יש הרבה פיתוחים חדשים בעיר, ביניהם מלונות יוקרה, מסעדות, מועדונים, דירות, מרכזי קניות ועוד.

כמו כן, ישנן שכונות אשר ממוקמות בצד המערבי של העיר ומציעות את הנופים המדהימים ביותר על הים התיכון. שכונות אלו גם קרובות לכל השירותים כגון סופרמרקטים, מסעדות, בתי קפה, ברים, בתי ספר ואוניברסיטאות. בסופו של דבר, עם כ-5,000 – 6,000 אישורי בניית נדל"ן, כ-9,000 – 10,000 עסקאות נדל"ן וכ-3,400 נכסי נדל"ן שנרכשו על ידי משקיעים זרים בשנה האחרונה בלרנקה, כנראה שהיא אחד מהיעדים המומלצים ביותר שכן היא מתפתחת בקצב אדיר, אבל עדיין קיימות בה הזדמנויות נדל"I. אם אתם חוששים שמא שוק הנדל"ן מוצף ורווי באזור זה, תופתעו לגלות שעדיין קיימות דירות למכירה בלרנקה ששווה לבדוק אותן.

למה חשוב לקבל ייעוץ נדל"ן לפני רכישת נכס בחו"ל?

בין אם תחפשו דירות למכירה בלרנקה או בכל אזור אחר בחו"ל, ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לקבל ייעוץ נדל"ן לפני רכישת נכס בחו"ל. הסיבה לכך היא שחשוב להכיר את העלויות והיתרונות של רכישת נכס בחו"ל. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת רכישת נכס בחו"ל הוא כמה תוציאו על מיסים, במיוחד אם אתם שוקלים נכסים במדינות עם מס גבוה.

דבר נוסף שתצטרכו לקחת בחשבון הוא, כמה זמן ייקח עד שההשקעה שלכם תשתלם. כל זאת ועוד, הם פרמטרים שבהם מתמקצעים יועצי השקעות נדל”ן בחו”ל. חשוב להכיר את השוק המקומי, את הרגולציות, את אמנת המס בין ישראל לאותה מדינה (אם קיימת אחת) ועוד.

אם מרגיש לכם שלרנקה "קורצת" לכם מבחינה נדלנית, זה הזמן לקבל ייעוץ השקעות מקצועי.

לייעוץ ומידע נוסף השאירו פרטים
זה נראה שאנחנו לא מצליחים למצוא מה שחיפשת.
התקשרו עכשיו